مشکل تامین نان نداریم


: 378

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صمت با بیان اینکه مشکل تامین نان در کشور وجود ندارد، گفت: کمبود نان در برخی از شهرها در فصول گردشگری و برداشت محصولات مشهود بود.

 اکبر صادقی روز شنبه در بازدید از کارخانه آرد هشترود اظهار داشت: تمهیدات لازم در زمینه رفع کمبود نان در این شهرها اتخاذ شده و آرد و نان به میزان لازم در این مناطق توزیع شده و می‌شود.

وی افزود: در سامانه ۱۲۴ نیز گزارشات مردمی در مورد گرانفروشی، رصد و پایش می‌شود و دفتر بازرسی با هر گونه گرانفروشی و احتکار نان به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

پیشتر نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی از کمبود و گرانی نان در هشترود انتقاد کرده بود.

صادقی همچنین در جلسه بررسی مشکلات کارخانه‌داران شهرک صنعتی پروفسور هشترودی از تدوین سامانه نیاز خبر داد و گفت: این سامانه در واقع نیازهای ساخت داخل را در کشور نیازسنجی و شناسایی می‌کند.

وی گفت: جاهایی که درخط تولید و زنجیره تولید به خارج از کشور  وابستگی داریم و در داخل کشور ظرفیت تولید آن وجود دارد، هماهنگی بین آن نیاز و تولیدکننده از طریق این سامانه را ایجاد می‌کنیم.

وی افزود: این سامانه فعال است و تولیدکنندگان می‌توانند نیازهای مربوطه را رصد کنند تا به خودکفایی کامل برسیم.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق نیز در این جلسه خواستار ایجاد ایستگاه آتش‌نشانی و اورژانس مستقل در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی  شد.

سیدحمزه امینی، حمایت دولت ازصنایع کوچک را موجب ایجاد اشتغال دانست و افزود : دولت باید ازصنایعی که به خاطر نقدینگی مشکل دارند و در حال تعطیلی هستند حمایت کند.

وی همچنین از استمهال سود مرکب وام‌های تولیدی در مجلس خبر داد.

آدرس ارتباطی ما

نشانی کارخانه :  شیراز ، کیلومتر 15 بزرگراه شیراز - سروستان

تلفن تماس: 37758399 / 37758333-071

واحد فروش : 09171179318 / 37758444-071

کنترل کیفیت : 37758396-071

نمابر : 37758277-071

ایمیل : kamranfars_flour.mill@yahoo.com